„Administrator” sp. z o.o.

ul. Woj. Polskiego 67A, 72-315 Resko
tel./fax: 91 39 52 230
e-mail: biuro@administrator-resko.pl

 

Aktualności

Zasady przyjęć interesantów

28-08-2020

Przypominamy, że w związku z ochroną przed rozprzestrzenianiem się koronawirusa, obowiązują następujące zasady wejścia do biura: 1. Wchodzimy tylko z maseczką na twarzy. 2. Dezynfekujemy ręce przy wejściu. 3. Zachowujemy przepisową odległość

Odpady wielkogabarytowe

23-09-2015

Odpady wielkogabarytowe oraz poremontowe, zgodnie z zasadami ustalonymi przez Radę Miejską w Resku, należy samodzielnie wywozić do punktu PSZOK przy ul. Zielonej w Resku. Można też zamówić usługę wywozu ww. odpadów firmie ZUBiK przy ul. Kopernika 1 w Resku. Osoby które zostawią takie odpady w obrębie nieruchomości należącej do Wspólnoty Mieszkaniowej, będą obciążone kosztami ich wywozu.

Dodaj zdjęcie swojej wspólnoty

11-01-2013

Jeśli masz ciekawe zdjęcie budynku w którym mieszkasz, i chciałbyś umieścić je na naszej stronie, to serdecznie zapraszamy. Przyślij zdjęcie e-mailem a my umieścimy je na stronie. Może spróbujecie znaleźć jedno zdjęcie przedwojenne, a drugie zdjęcie porównawcze zrobić z dzisiejszych czasów. Byłoby to bardzo ciekawe.

Zaproszenie do logowania

07-11-2012

Zapraszamy do logowania się na naszej stronie, co umożliwi wgląd do dokumentów tylko dla zalogowanych użytkowników. Każda Wspólnota Mieszkaniowa posiada swój odrębny login i hasło, które jest jednakowe dla całej wspólnoty. W celu otrzymania loginu i hasła prosimy o bezpośredni kontakt w biurze spółki. Informujemy że na wniosek większości członków wspólnoty, można dokonać zmiany loginu i hasła w dowolnej chwili.