„Administrator” sp. z o.o.

ul. Woj. Polskiego 67A, 72-315 Resko
tel./fax: 91 39 52 230
e-mail: biuro@administrator-resko.pl

 

Aktualności

Stawki za wodę i kanalizację w 2018 roku

28-06-2018

Informujemy, że Rada Miejska w Resku uchwaliła nowe stawki opłat za wodę i ścieki które obowiązują od 01 lipca 2018 roku: –Woda 3,97zł/m³, –Ścieki 7,88zł/m³. Abonament za wodę za okres rozliczeniowy dwumiesięczny 5,67zł. Abonament za ścieki za okres rozliczeniowy dwumiesięczny 6,10zł

Przypominamy o zapoznaniu się z uchwałami

21-03-2018

Jeżeli nie byłeś na zebraniu swojej wspólnoty, to przyjdź w ciągu 14 dni od dnia zebrania do biura naszej spółki, zapoznaj się z zaproponowanymi uchwałami i zagłosuj w drodze indywidualnego zbierania głosów, składając podpis na liście głosowania. Jest to obowiązek ustawowy każdego właściciela. Uchwałę może głosować również osoba której udzielisz pisemne pełnomocnictwo (druk dostępny na naszej stronie lub w biurze spółki).

Odpady wielkogabarytowe

23-09-2015

Odpady wielkogabarytowe oraz poremontowe, zgodnie z zasadami ustalonymi przez Radę Miejską w Resku, należy samodzielnie wywozić do punktu PSZOK przy ul. Zielonej w Resku. Można też zamówić usługę wywozu ww. odpadów firmie ZUBiK przy ul. Kopernika 1 w Resku. Osoby które zostawią takie odpady w obrębie nieruchomości należącej do Wspólnoty Mieszkaniowej, będą obciążone kosztami ich wywozu.

Dodaj zdjęcie swojej wspólnoty

11-01-2013

Jeśli masz ciekawe zdjęcie budynku w którym mieszkasz, i chciałbyś umieścić je na naszej stronie, to serdecznie zapraszamy. Przyślij zdjęcie e-mailem a my umieścimy je na stronie. Może spróbujecie znaleźć jedno zdjęcie przedwojenne, a drugie zdjęcie porównawcze zrobić z dzisiejszych czasów. Byłoby to bardzo ciekawe.

Zaproszenie do logowania

07-11-2012

W związku z uruchomieniem strony internetowej naszej spółki, zapraszamy do logowania się na naszej stronie, co umożliwi wgląd do dokumentów tylko dla zalogowanych użytkowników. Każda Wspólnota Mieszkaniowa posiada swój odrębny login i hasło, które jest jednakowe dla całej wspólnoty. W celu otrzymania loginu i hasła prosimy o bezpośredni kontakt w biurze spółki. Informujemy że na wniosek większości członków wspólnoty, można dokonać zmiany loginu i hasła w dowolnej chwili.